Kariera w UPTREND:

UPTREND to międzynarodowa marka ceramiki. Nasze produkty można znaleźć w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Rocznie firma produkuje około 800 000 toalet oraz około 3 000 000 umywalek ceramicznych. Od 2020r. marka jest także obecna w Polsce.
Jako nowa firma na rynku oferujemy szerokie możliwości rozwoju. Razem z Nami otrzymujesz szanse zbudowania marki odnoszącej sukcesy na polskim rynku.
Jeżeli szukasz nowych wyzwań, chcesz pracować w firmie o międzynarodowym zasięgu, to UPTREND jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Dlaczego warto do Nas
dołączyć?

Szansa

Jesteśmy nową firmą na rynku. Pracując dla Nas będziesz miał możliwość wpływu na rozwój firmy. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie oraz spostrzeżenia.

Wspieramy rozwój

Pracując u nas będziesz miał okazję skorzystać z wiedzy, umiejętności i dobrych praktyk doświadczonych pracowników.

Stabline zatrudnienie

Szukamy pracowników, którzy pozostaną z nami na wiele lat. Doceniamy oddanie i lojalność tworząc szereg działań i programów dedykowanych pracownikom UPTREND.

Dołącz do UPTREND

Oferty pracy

Jeżeli jesteś osobą ambitną, z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzącą do pracy, posiadasz wiedzę i chcesz się rozwijać
– dołącz do nas!

Przedstawiciel handlowy
Cała Polska
3500 - 6000 brutto + prowizja

Jak wygląda proces rekrutacji?

I etap
Wybór kandydatów
spełniających kryteria

Nadesłana przez Ciebie aplikacja (CV, list motywacyjny) trafia do działu HR, w którym rozpatrujemy ją pod kątem wymagań i oczekiwań przedstawionych w profilu stanowiska. Na tym etapie przyglądamy się Twojemu dotychczasowemu doświadczeniu, wykształceniu, kwalifikacjom.

II etap

Spotkanie

Na spotkaniu będziemy chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o Twoim dotychczasowym doświadczeniu zawodowym i praktycznych umiejętnościach. Dlatego możesz spodziewać się pytań związanych z Twoimi celami, aspiracjami zawodowymi, motywacją do pracy oraz oczekiwaniami wobec stanowiska, na które aplikujesz.

III etap

Informacja zwrotna

Decyzję o propozycji współpracy z najlepszym kandydatem podejmuje bezpośredni przełożony w konsultacji z wszystkimi osobami, które uczestniczyły w procesie rekrutacji. O wynikach rekrutacji zostanie poinformowany każdy kandydat, który brał w niej udział.

Chcesz aplikować na inne stanowisko?

Jeśli nie interesuje Cię żadne z powyższych stanowisk, a chcesz ubiegać się o pracę w naszej firmie, wyślij do nas swoje zgłoszenie.

    Prosimy dołączyć do CV następującą klauzulę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”